Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
SICOL - PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK I POWIERZCHNI
Foto

Alkoholowy płyn do higienicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania i dezynfekcji powierzchni mających jak i niemających kontaktu z żywnością.

Przeznaczony do dezynfekcji rąk, małych powierzchni np. blatów, stolików; powierzchni zanieczyszczonych substancjami organicznymi.
Zalecany do stosowania przy produkcji i przetwórstwie żywności, w zakładach przemysłowych poza obszarem medycznym m.in. w zakładach przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, w medycynie, w weterynarii, w zakładach użyteczności publicznej itp. oraz w warunkach domowych.

Wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze.

SPOSÓB UŻYCIA:

Produkt gotowy do użycia!

Dezynfekcja rąk:

Płyn w ilości około 3 ml rozprowadzić na suchych, czystych rękach. Wcierać przez 30 sekund i pozostawić do wchłonięcia. Przez cały czas dezynfekcji dłonie muszą być wilgotne. Nie spłukiwać.

Dezynfekcja powierzchni za pomocą spryskiwania jak i przecierania:

Nanieść na czyste powierzchnie z odległości około 30 cm i pozostawić na 5 minut. Przez cały okres działania produktu powierzchnia musi być stale wilgotna. Nie wymaga spłukiwania.

Powierzchnie mające kontakt z żywnością wymagają spłukania wodą.

Substancja czynna: etanol - 70g/100g

Data ważności: 36 miesięcy

Data produkcji i numer serii: podane na opakowaniu

Numer pozwolenia: 2546/TP/2020

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja