Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
RENOBET - impregnat renowacyjno dekoracyjny do powierzchni betonowych.
Foto
Foto

RENOBET - to nowej generacji impregnat o zwiększonej odporności na ścieranie.

Zastosowanie:

Preparat RENOBET ma szerokie zastosowanie w budownictwie, jako środek nawierzchniowy- głęboko penetrujący, zabezpieczający powierzchnie materiałów budowlanych przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, dodatkowo nadając im trwały kolor. Do produkcji preparatu, stosowane są najwyższej klasy komponenty produkowane wg PN i EN. RENOBET - impregnat posiada jedne z najlepszych parametrów fizycznych z pośród tego typu produktów będących obecnie w sprzedaży na rynku europejskim.

Sposób użycia:

Powierzchnię, przewidzianą do zaimpregnowania oczyszczamy z zanieczyszczeń organicznych za pomocą szczotki lub innego rodzaju sprzętu. Powierzchnia musi być sucha, miejsca o silnych wykwitach węglanu wapnia (białe naloty) zmywamy preparatem FIBAR lub na pionowych ścianach FIBAR-ŻEL.Tak przygotowana powierzchnia nadaje się do położenia warstwy impregnatu.Technika nakładania jest dowolna, można użyć pędzla, pistoletu czy wałka. Należy jednak pamiętać, że preparat jest łatwopalny, więc pomieszczenia zamknięte muszą być wietrzone i wentylowane w trakcie pracy i po jej zakończeniu, aż do chwili całkowitego wyschnięcia preparatu tj.ok.6 godzin.

 Dostępne kolory:

  • zielony
  • brązowy
  • czerwony
  • czarny
  • żółty
  • szary
  • biały
  • bezbarwny

Środki ostrożności.
Preparat należy magazynować w pomieszczeniu ze sprawną wentylacją i z dala od źródeł ognia.

Opakowania:
Wiaderka 3, 5 oraz 10 litrowe.

Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty z dala od źródeł ognia.
Termin ważności: 12 miesięcy

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja