Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
FIBAR - zmywa zabrudzenia cementowe
Foto

 

FIBAR

Usuwa wykwity i naloty

  • Skutecznie usuwa wykwity węglanowe w postaci białych plam i nacieków, powstające najczęściej na materiałach typu betonowa kostka brukowa, cegła klinkierowa, modułowe ogrodzenia betonowe itp.

  • Skutecznie czyści narzędzia i maszyny budowlane ze wszelkich pozostałości po zaprawach i klejach na bazie cementu lub wapna np. kielnie, łopaty, betoniarki, drabiny, rusztowania itp.

  • Niezastąpiony przy utrzymaniu w czystości: form, blatów i ciągów technologicznych stosowanych przy produkcji galanterii i prefabrykatów betonowych

  • Zalecany do oczyszczania powierzchni betonowych przed impregnacją lub malowaniem

 

SPOSÓB UŻYCIA

FIBAR nakładamy pędzlem lub natryskujemy na zabrudzoną powierzchnię, odczekać ok. 5 minut w razie konieczności zabieg powtórzyć.

Uwaga! Reakcja może zachodzić burzliwie z wydzielaniem piany.

W przypadku usuwania wykwitów z materiałów budowlanych, nie zalecane jest zmywanie powierzchni wodą, gdyż mogą pojawić się tzw. wtórne wykwity, czasami bardziej intensywne od pierwotnych usuniętych FIBAREM.

Powstawanie wykwitów to proces naturalny, wynikający z mineralnego pochodzenia materiałów budowlanych, możemy minimalizować ryzyko ich powstawania odpowiednio impregnując powierzchnię.

Wszelkie inne powierzchnie np. formy, narzędzia należy bez obaw spłukać wodą.

UWAGA

Podane informacje nie zwalniają użytkownika z obowiązku samodzielnego zbadania przydatności produktu do indywidualnych zastosowań, w szczególności wykonania próby celem określenia ewentualnego działania niepożądanego np. uszkodzenia lub odbarwienia czyszczonej powierzchni.

Preparatu nie wolno stosować i łączyć z innymi.

TRWAŁOŚĆ

24 miesiące od daty produkcji podanej na opakowaniu. Data produkcji jest jednocześnie oznaczenie partii.

PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach w temperaturze od +5°C do +25°C.

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja