Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
WłóKNA DO BETONóW I ZAPRAW.
Foto
Foto

System mikrozbrojeń betonów - Włókna do betonów i zapraw.

WŁÓKNA do betonów i zapraw to włókna polipropylenowe o specjalnej strukturze plastra miodu zarezerwowanej dla najbardziej wytrzymałych materiałów.

Zastosowanie:

  • do stosowania w robotach betoniarskich,
  • podczas produkcji prefabrykatów, posadzek przemysłowych, wylewek, betonu towarowego oraz betonu hydrotechnicznego,
  • baseny, tamy, tunele itp. obiekt.

 

WŁÓKNA do betonów i zapraw z powodzeniem zastępuje tradycyjne zbrojenie przeciwskurczowe (siatki stalowe) pomijając przy tym pracochłonne manewrowanie siatkami pomiędzy różnymi przewodami instalacyjnymi. Stosowanie mikrozbrojenia nie wymaga zmian projektowych dla wykonywanych elementów jak i receptur mieszanek. Prostota stosowania i pełne dostosowanie do wszystkich technologi układania i wykańczania powierzchni poprawia ekonomię inwestycji.

System mikrozbrojenia włóknami PP zapobiega powstawaniu pęknięć skurczowych , poprawiając przy tym wytrzymałość na ściskanie i zginanie, ponadto włókna zwiększają mrozoodporność i zmniejszają podatność na korozję, znacznie zmniejszają przesiąkliwość wyrobów.

 

Dozowanie :

Najlepiej stosować do suchej masy przed dodaniem wody zarobowej i plastyfikatorów 0,75 do 0,9 kg/m3 do betonu lub zaprawy (zalecany 0,9 kg).

Włókna do betonów i zapraw pakowany jest w woreczki 0,9 kg. Dostępne długości 12 mm.

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja