Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Warunki zakupu.

                                                             Wysyłka Pocztex        

Zamawiać można:

e-mail:Tajwa@poczta.fm

Wysyłka towarów:

Następuje w terminie od 1 do 14 dni od chwili otrzymania zamówienia. Towar jest dostarczany za pobraniem lub po uzgodnieniu wcześniejszej wpłaty po otrzymaniu należności na konto bankowe. Opłatę za wysyłkę ponosi kupujący jej koszt ustalany jest dla każdego zamówienia indywidualnie ze względu na różnorodność asortymentu jego wagę oraz gabaryty. Korzystamy z usług Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej UPS.

Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy

Jako konsument mogą Państwo zwrócić towar nieużywany kupiony w naszej firmie. Prosimy tylko o krótką informację na e-mail: Tajwa@poczta.fm o odstąpieniu od umowy (nie trzeba podawać powodu odstąpienia). Mają Państwo na to 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru. Warunkiem zwrotu towaru jest odesłanie wraz z towarem dowodu zakupu (paragon, faktura), koszty wysyłki ponosi kupujący.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy mają Państwo kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Pieniądze zwrócimy na wskazane konto bankowe w ciągu od 1 do 3 dni od chwili otrzymania przedmiotu.
Dodatkowe informacje

Wystawiamy faktury VAT

Nie dokonujemy wymiany towaru.

Prosimy o dotrzymanie określonego terminu ewentualnego zwrotu.

 

 

Zwroty prosimy kierować na adres firmy:

PHU IMPORT-EXPORT

JÓZEF TAJDUŚ

48-304 NYSA

UL. 3 MAJA 34

Obowiązuje ustawa o nazwie: ustawa z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 r. poz. 827).

 

Ochrona danych osobowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe naszych klientów są przechowywane w zbiorze danych firmy PHU IMPORT - EXPORT Józef Tajduś z siedzibą przy u.3-go Maja 34, 48-304 Nysa. Dane zbierane są wyłącznie na potrzeby PHU IMPORT - EXPORT i przetwarzane w celu realizacji działalności gospodarczej firmy, prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych w przepisach o ochronie danych osobowych. Każdy z Państwa dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawienia, żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz prawem sprzeciwu, który należy zgłosić do siedziby naszej firmy.

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja