Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
GAZON MAŁY KSIĘŻYC 25/30/20
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

GAZON MAŁY KSIĘŻYC

25/30/20 CM

Oferujemy Państwu gazony keramzytowe .Gazony  umożliwiają dowolną aranżację przestrzeni terenów zielonych jak również budowanie murów i skarp. Maja szeroki wachlarz zastosowań. Produkt może posłużyć jako pojedyncza donica ogrodowa, a ułożona jedna za drugą stworzy dowolny wzór na przykład w kształcie fali lub okręgu. Doskonale prezentuje się z betonową kostką brukową jako palisada łącząca ułożoną nawierzchnię z trawnikiem. Produkt może być również stosowany do tworzenia skalniaków, kaskad, niskich ścian oporowych. Murek z gazonów może być doskonałym rozwiązaniem na przytrzymanie nasypu ziemi z jednej strony, dzięki czemu estetycznie podkreślimy wygląd skarpy.


nazwa produktu - GAZON

wysokość - 20 cm

średnica - 30 cm

grubość - 3,5  / 4,0 cm

materiał - beton lekki na bazie keramzytu

waga - 8 kg

zastosowanie - donice kwiatowe, obudowa klombów, ściany z elementami roślinnymi, mury oporowe, skarpy

kolorystyka - szary, grafitowy, czerwony, brązowy

Gazony półksiężycowe wyglądają bardzo ciekawie w formie murku. Pozwalają one też z dużą swobodą tworzyć krawężniki z roślinami przy krętych alejkach w ogrodzie, podjazdach czy okrągłych placykach. Doskonale prezentują się zbudowane z nich konstrukcje w kształcie piramid obsadzone kwiatami. 

 

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja