Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
ADDIMENT BV 3

BV3 KONCENTRAT + 2,5L H2O = 3,5 KG BV 3

Dzięki obniżeniu napięcia powierzchniowego wody zarobowej cement jest lepiej zwilżany i tworzy się homogeniczny zaczyn cementowy dzięki czemu mieszanka betonowa jest bardziej jednorodna i plastyczna. Beton jest mniej poddatny na działanie wody i ma mniejszą skłonność do segregacji. Beton staje się bardziej szczelny nasiąkliwość betonu jak również penetracja wody w betonie zmniejsza się.

ZASTOSOWANIE:

Wyższa plastyczność betonu ułatwia przerabialność, beton daje się łatwiej poddawać, zagęszczać, profilować, wygładzać, obniża się zużycie maszyn i urządzeń.

Dopuszczone jest stosowanie do betonów sprężonych i do betonów pozostających w kontakcie z wodą pitną.

DOZOWANIE:

W zależności od oczekiwanego efektu uplastycznienia od 0,20 0,60% / 100 KG cementu.

SPOSÓB UŻYCIA:

BV3 dodaje się równocześnie z wodą w trakcie mieszania albo na końcu do wymieszanego betonu. Przy dodawaniu do suchej mieszaniny uzyskuje się mniejsze upłynnienie przy zastosowaniu w niskich temperaturach może wystąpić opóżnienie wiązania. Dodatek BV3  zawiera związki powierzchniowo czynne, które w określonych warunkach ( skład, rodzaj kruszywa, spoiwa, dodatki) mogą wpłynąć na zmianę zawartości porów powietrznych w betonie.

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja