Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
SZARA wym. 4cm x 6cm
Foto
Foto
Kostka o wymiarach 4/6 cm idealnie nadaje się na chodniki, scieżki i wszystkie miejsca nienarażone na zbyt duże obciążenie. Na wybrukowanie ok 100m2 potrzeba ok. 13 ton tego materiału. Małe wymiary kostki pozwalają na tworzenie złożonych kompozycji.
 
Wydajność z 1 tony od 7,8 do 8,5 m2
 
Granit przybiera różne barwy, takie jak szara, białoróżowa, zielona, czerwona i inne. Ze względu na łatwość otrzymania dużych bloków, cięcia i polerowania oraz bogatą i piękną kolorystykę używany jest w budownictwie jako kamień budowlany i dekoracyjny.
Trwałość granitu mierzona jest na setkach lat. Jest odporny na nacisk, mróz, ścieranie i przez lata zachowuje swój kolor.
Kostka granitowa charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością. Różne kolory oraz wymiary umożliwiają tworzenie ciekawych kompozycji.
 

Nawet wieloletnie użytkowanie nie zmniejsza wartości kostki. Można ją ponownie wykorzystać nie tracąc przy tym na jakości.

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja